Naše produkty

Specializujeme se na vývoj, výrobu a distribuci doplňků stravy a kosmetických přípravků na přírodní bázi, které doplní chybějící prvky, vitamíny a minerály, nezbytné pro bezchybný chod našeho organismu. Všechny naše produkty mají společné to, že při správném užívání nemají žádné kontraindikace, neboť obsahují pouze to, co organismus podpoří, nikoliv však zatíží. Díky účinkům a vysoké kvalitě zvyšují imunitu, podporují zdraví i chuť do života, což napomáhá zvládat každodenní stres a preventivně působit proti rozvoji civilizačních nemocí. 

produkty

Produktové řady

Naše produkty jsou označeny ochrannou známkou „RULcotherapy“ a jsou rozděleny do čtyř základních produktových řad. Jsou schváleny Státním zdravotním ústavem ČR a odpovídají normám EU. V současné době jsou dostupné v lékárnách na území ČR, které jsou zásobovány společností PHOENIX lékárenský velkoobchod, a.s.. Nebo je možné objednat je prostřednictvím našeho e-shopu.

Blue line

Blue line

Naše modrá řada nám stejně jako živel vody přináši očistu, regeneraci a uvolnění. Koloidní stříbro je důležité pro boj s infekcemi a parazity a pro rozvoj našeho imunitního systému. Koloidní měď a zinek pozitivně působí nejen na naši pokožku a nehty. Tělové magnesium přináší uvolnění a kvalitní regeneraci po fyzické námaze či stresu a koupelová sůl slouží pro dokonalém uvolnění těla. Argentum gel působí proti svědění a slouží k rychlému zklidnění pokožky.

Green line

Green line

Naše zelená řada nám stejně jako živel země přináší harmonii a stabilitu. Symbi-lakt® podporuje a obnovuje střevní mikroflóru, Symbivital R® doplní nejen nezbytný vápník a hořčík, ale i další prospěšné minerální látky, stopové prvky a vitamíny. Correct Forte slouží pro vyrovnání acidobazické rovnováhy organismu. Česnek medvědí přispívá k normální funkci kardiovaskulárního systému a zdraví ze Sibiře Vám přináší Čaga.

Yellow line

Yellow line

Naše žlutá řada pečuje především o ženy a jejich intimní hygienu. Při vývoji produktu Gyn-lakt® byl důraz kladen na účinnost a vnímavost všemi skupinami uživatelek. Kromě omezení přístupu mikroorganismům a udržení přirozeného pH, je produkt vhodný při regeneraci tkáně vnější intimní oblasti a po holení v intimních partiích.

Red line

Red line

Naše červená řada nám stejně jako živel ohně napomáhá odstraňovat různé vnitřní blokády a aktivovat životní energii a rovnováhu. Čakerní svíčky mají blahodárný účinek na obnovu proudění energie skrz čakry. Ušní a tělové svíčky blahodárně působí na zdeformovaný bioenergetický systém a představují relaxační zážitek, který může zmírnit stresové příznaky.