Ušní a tělové svíčky

Ušní a tělové svíčky jsou nástrojem přírodní medicíny, novodobého, jakož to i starého lidového léčení, zakládajícím se na tisíciletých zkušenostech starobylých národů. Používali a používají je v Číně, Tibetu, Indii a Egyptě, ale znají je i američtí indiáni. Tato znovu objevená technika, prostředek a nástroj léčení je využívána už více než celé desetiletí a potvrzuje svoji blahodárnou účinnost i v našich podmínkách.

produkty

Darujte voucher

voucher
Voucher

Dárkové poukazy v různých hodnotách

Dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1500 Kč a 2000 Kč. Darujte zdraví, darujte dárkový poukaz.

E-lybra pomáhá

Libor Podmol

Libor Podmol

freestyle motocross rider

Ze srdce děkuji za přátelství a léčení těla i duše.

Počtěte si o ušních a tělových svíčkách

Ušní svíčky NATURHELIX - RULCOTHERAPY

Ušní svíčka je nástroj přírodní medicíny, novodobého, jakož to i starého lidového léčení, zakládající se na tisíciletých zkušenostech starobylých národů. Používali a používají je v Číně, Tibetu, Indii a Egyptě, ale znají je i američtí indiáni. Tato znovu objevená technika, prostředek a nástroj léčení je využívána už více než celé desetiletí a potvrzuje svoji blahodárnou účinnost i v našich podmínkách.

Tělové svíčky NATURHELIX - RULCOTHERAPY

Tělová svíčka jako nástroj přírodní medicíny a přírodního léčitelství je založená na mechanismu fungování a účinku ušní svíčky. Tento mechanismus se tvoří sloučením následujících blahodárných dílčích procesů (účinky tepla, vznik dýmových plynů a pár, které obsahují účinné látky, tvorba mírného vakua a bioenergetický účinek) do kompaktního celku.

  • Účinky tepla
  • Vznik dýmových plynů a pár, které obsahují účinné látky
  • Tvorba mírného vakua
  • Účinek bioenergetický

Čakerní (energetické) svíčky NATURHELIX - RULCOTHERAPY

Již od starověku každá kultura vyvíjela vlastní filozofický pohled na vztah mezi vesmírem a lidstvem. Teorie čaker se zakládá na myšlence úplného propojení těla a ducha. Filozofické teorie a modely čaker jako energetických center byly poprvé vytvořeny ve starověké Indii. V současnosti existuje mnoho interpretací této teorie.

Běžně jsou čakry popisovány jako energetická centra v páteři umístěná v hlavním větvení lidského nervového systému, která začínají od kostrče a postupují směrem nahoru až k temeni lebky.

e-lybra e-lybra e-lybra e-lybra e-lybra